Zdarma doprava na objednávky od 3300,-

Cacao Bliss Set

3 489 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

  • Ceremoniální kakao PERU Piura
  • Ručně malovaný aztécký kalendář z Mexika
  • Molinillo, míchačka na přípravu kakaa z dílny mexického řezbáře Pabla
  • Jedlé květy Flower Bliss
  • Okvětní plátky růže Rose Magic

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato řemeslná kartonová krabička obsahuje:
 
KAKAO PERU CHUNCHO
Tato vzácná prapůvodní odrůda kakaa roste v údolí Chuncho, tam, kde se potkává divokost Peruánských And a úrodná Amazonská džungle. Odtud kakao historicky pochází. Rostlo zde divoce ještě předtím, než jej lidé rozšířili do Ekvádoru, Mexika a Střední Ameriky. Farmáře jsme navštívili během naší cesty do Peru v roce 2023.
 
MOLINILLO
Molinillo, tradiční mexická kvedlačka pochází z řemeslné dílny mexického řezbáře Pabla. Pablo je už pátou generací v této rodinné řezbářské tradici. Jeho dílnu jsme letos osobně navštívili, a několik kvedlaček dovezli do čech. Molinillo kakao krásně provzdušní a vytvoří vám krásně napěněný a krémový nápoj. Při práci s tímto rituálním kakaovým "žezlem" si můžete vložit do kakaa záměr, a vytvořit si doma jednoduchý kakaový rituál. Vybrali jsme Molinillo větší velikosti (cca 34cm), které je ideální pro přípravu více porcí kakaa.
 
UDRŽITELNOST & DESIGN BALENÍ
Tato nádherná designová krabička s magnetickým víčkem je vyrobena na míru ze zachráněného českého kartonu. Není navržena jako jednorázový obal. Bude vám sloužit ještě dlouho. Můžete z ní také vyndat vnitřní proklady a použít na své poklady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kakao
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: