KAKAO EKVÁDOR

215 Kč 920 Kč 1 750 Kč 480 Kč od 215 Kč
Varianta

100% rituální kakao z Ekvádoru. Čistá kakaová hmota.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistá 100% kakaová hmota z kakaových bobů
Odrůda: Arriba National
Forma: Kus kakaa
Země původu: Ekvádor, drobní farmáři sdružení “Conexión Chocolate” v Ekvádoru
Kvalita: Raw, Bio.

Naše Ekvádorské kakao roste mezi různými ovocnými stromy, což se odráží také na jeho chuti: je květinová, ořechová, citrusová, připomíná také mango a pomeranče. Kakaová hmota má díky svému zpracování strukturu, která připomíná čokoládu, hmota je velmi homogenní a má čokoládově hnědý, matně lesklý povrch. Stejně jako u našich ostatních kakaových hmot jsou zde zachovány všechny důležité látky z kakaových bobů, a proto je ideální pro kakaové rituály, přípravu teplých kakaových nápojů, na snídaňové obilné kaše, nebo jen tak jako snack plný energie. Toto kakao je také vynikající surovinou pro výrobu vaší vlastní čokolády. Tipy na přípravu najdete v našich receptech.

Arriba Nacional: Vzácná odrůda kakaa

Ekvádor byl součástí říše Inků a je považován za zemi původu kakaa.Naše kakao pochází z oblasti Los Ríos, Esmeraldas a Manabí  a je pěstováno ve smíšených kulturách stromů.Sbírají jej místní obyvatelé a poté se fermentuje a suší v drobných zpracovatelských družstvech v rámci malého kakaového projektu “Conexión Chocolate”, který se zavázal k zachovávání a ochraně vzácné kakaové odrůdy „Arriba Nacional“.  Odrůda Arriba Nacional roste pouze v Ekvádoru a v některých částech Kolumbie. Díky svému jemnému chuťovému profilu, komplexní chuti a vzácnosti je kakao obzvláště oblíbené mezi znalci.

  Conexion kakaomapa equador

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KK Avatar autora | 24.11.2021
Kakao je nejoblíbenější mého muže, oblíbil si ho pro jeho jemnost a laskavost a já jen s láskou souhlasím, je velmi lahodné.
5
MS Avatar autora | 20.2.2021
Ekvádorské kakao mě přímo chytilo za srdce.. silné, zemité a uklidňující. Delikátní chuť doplňuji vanilkou, skořicí a špetkou kardamonu. Rozhodně mě svojí intenzitou získalo.
5
Y Avatar autora | 13.2.2021
This Cacao is totally delicious, powerful deep flavour, and so heart opening. Thankyou we love it!
5
L Avatar autora | 1.2.2021
Kakao je krásně voňavé a silné. Objednávka vyřízena perfektně, s nákupem jsem spokojena.