Zdarma doprava na objednávky od 3300,-

Kakaový Elixír ENERGY

986 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Potřebujete dodat ENERGII a VITALITU? Objevte sílu kakaového Elixíru, jedinečného spojení tradiční čínské medicíny a tajemství Inků. Tuto originální směs jsme vyvinuli ve spolupráci se značkou MycoMedica, která k našemu Peruánskému kakau přidala vitální houby a byliny v té nejvyšší kvalitě. Elixír ENERGY přináší nejen skvělý chuťový zážitek, ale i energii v každém doušku a do každé buňky vašeho těla! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Začněte každý den s Kakaovým Elixírem a objevte, jak se vaše tělo a mysl otevírají novým možnostem, zatímco čerpáte sílu z tradičních přírodních zdrojů.

V srdci And leží tajemství dlouhověkosti a síly - peruánská Maca a kakaové boby z údolí Chuncho, které vynikají svou svěží ovocnou chutí. K nim přidáváme Cordyceps, zázračnou houbu, známou jako nejsilnější přírodní "dobíječ" energie. Naše receptura využívá extrakt Cordycepsu, který je 30x koncentrovanější než běžný prášek, což zajišťuje maximální biologickou dostupnost a efektivitu. Harmonickou směs doplňuje bylina Huang Qi, v tradiční čínské medicíně ceněná pro svou schopnost posilovat energii Chi a vitalitu.

Kakaový Elixír - Energy & Vitality přináší příslib nového dne plného energie a životní síly, okamžik pro sebe v hektickém světě, a tolik potřebnou výživu pro tělo i duši. Každý šálek je plný čisté energie: 15g Elixíru ENERGY obsahuje doporučenou denní dávku Cordycepsu (1g) a Macy (2g). Užijte si pocit, že každým douškem podporujete své zdraví a vitalitu. Je to nejen volba pro zdraví, ale i pro čistotu a kvalitu všech ingrediencí, které jsme pečlivě vybrali a skloubili do harmonického celku.

Dopřejte si to nejlepší, co příroda nabízí, a žijte každý den naplno.  

TIP: Vytvořte si každodenní malý rituál pro vitalitu a energii. Pro dosažení maximálního přínosu Kakaového Elixíru doporučujeme pravidelně pít 1x denně po 20 dní. Balení obsahuje směs na přípravu nápoje právě na 20 dní (15g na den). Po 20ti dnech doporučujeme vždy 7 dní vynechat, což je obecné doporučení pro preventivní užívání vitálních hub, které jsou v našich elixírech hojně obsaženy (Cordyceps, Reishi, Lion's Mane).

Tuto originální recepturu jsme vytvořili ve spolupráci s lékařem tradiční čínské medicíny a českou firmou MycoMedica, která k našemu kakau přidala suroviny v té nejvyšší kvalitě.

 

Proč si směs dopřát? 

Maca Peruánská pochází z vysokohorských oblastí v Andách a je přezdívaná “peruánský ženšen”. Prášek z jejího kořene využívali pro podporu vitality a výkonu po tisíciletí už staří Inkové. Obsahuje spoustu bioaktivních látek, které dodávají tělu energii, podporují libido, vytrvalost a chrání tělo před oxidativním stresem.

Kozinec blanitý (Huang Qi). Tato ceněná čínská bylina je známá svou schopností doplňovat energii Chi, posiluje životní sílu, energii a vitalitu čímž má neocenitelný přínos pro každodenní životní dynamiku a celkovou pohodu. Je to jeden z nejdůležitějších adaptogenů, které se v čínské medicíně používají již po tisíce let. Kozinec tvoří v našem Elixíru pečlivě vyváženou symbiózu s ostatními složkami, zvyšující jejich účinnost a podporující harmonickou vitalitu těla a ducha. Bylina je ve formě extraktu.

Cordyceps (Housenice čínská) je z vitálních hub nejsilnější dobíječ ztracené energie. V tradiční čínské medicíně, i soudobé biohackerské komunitě je opěvován pro svou schopnost podporovat vitalitu, fyzickou výkonnost, vytrvalost a libido.
Cordyceps v Elixíru je 100% čistý extrakt od české firmy Myco Medica. Je zpracován biofermentací a následně metodou horkovodní extrakce, díky čemuž ve směsi nabízíme vysoce kvalitní extrakt s ideálním poměrem bioaktivních látek (obsahuje 30% polysacharidů).

Kus Kakaa Peru CHUNCHO: Tato vzácná původní odrůda kakaa roste tam, kde se potkává divokost a síla Peruánských And a úrodná džungle Horní Amazonie. Vyniká svěží, ovocnou chutí a podle nás je to skutečný poklad mezi kakaem. 100% kakao je superfood, bohaté na antioxidanty, minerály a přirozené stimulanty, jako je theobromin, který posiluje tělo a povzbuzuje mysl bez negativních účinků, které může mít kofein.

 

Hmotnost balení: 300g (kakao je ve formě hoblinek)
Doporučená denní dávka je 15g. 15g směsi obsahuje 11g kakaa Peru Chuncho, 1g extraktu Cordycepsu, 2g Macy a 1g extraktu Kozince. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: