Zdarma doprava na objednávky od 3300,-

Kakaový Elixír - CREATIVITY

986 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Sedíte ve svém oblíbeném křesle, dopřáváte si krátkou pauzu mezi jednotlivými úkoly. Venku možná prší, nebo svítí slunce, ale ve vašem světě právě teď panuje dokonalý klid. V ruce držíte šálek kakaového Elixíru, nápoje, který vás zahaluje do aury soustředěnosti a kreativity … jste ve svém živlu, plní inspirace a energie tvořit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý velký příběh začíná prvním krokem, a Elixír CREATIVITY je vaším prvním krokem k nekonečným možnostem každého nového dne.

 

V srdci And roste peruánská Lucuma a kakaové boby z údolí Chuncho, které vynikají svou svěží ovocnou chutí. K nim přidáváme Lion's Mane, zázračnou houbu, známou pro své účinky na mysl a paměť. Naše receptura využívá extrakt Lion's Mane, který je 30x koncentrovanější než běžný prášek, což zajišťuje maximální biologickou dostupnost a efektivitu. Harmonickou směs doplňuje bylina Zhi Yuan Zhi, v tradiční čínské medicíně ceněná pro svou schopnost podporovat kognitivní funkce, zklidnění mysli a uvolnění stresu.

Kakaový Elixír - Focus & Creativity přináší příslib nového dne plného energie a jasnosti, okamžik pro sebe v hektickém světě, a tolik potřebnou výživu pro tělo a čistou mysl. Každý šálek je plný čisté energie: 15g Elixíru ENERGY obsahuje doporučenou denní dávku Lion's Mane (1g) a Zhi Yuan Zhi (2g). Užijte si pocit, že každým douškem podporujete jasnost své mysli a schopnost koncentrace. Je to nejen volba pro zdraví, ale i pro čistotu a kvalitu všech ingrediencí, které jsme pečlivě vybrali a skloubili do harmonického celku.

Dopřejte si to nejlepší, co příroda nabízí, a žijte každý den naplno.  

TIP: Vytvořte si každý den malý rituál pro podporu soustředění a kreativity. Pro dosažení maximálního přínosu Kakaového Elixíru doporučujeme pravidelně pít 1x denně po 20 dní. Balení obsahuje směs na přípravu nápoje právě na 20 dní (15g na den). Po 20ti dnech doporučujeme vždy 7 dní vynechat, což je obecné doporučení pro preventivní užívání vitálních hub, které jsou v našich elixírech hojně obsaženy (Cordyceps, Reishi, Lion's Mane).

Tuto originální recepturu jsme vytvořili ve spolupráci s lékařem tradiční čínské medicíny a českou firmou MycoMedica, která k našemu Peruánskému kakau přidala suroviny v té nejvyšší kvalitě.

 

Proč si Elixír dopřát? 

Lion's Mane (Hericium): Houba Lion's Mane nabízí jedinečnou kombinaci podpory pro mozek, nervový systém a celkové zdraví. Studie dokazují, že Lion's Mane může zlepšovat paměť, koncentraci a schopnost učení díky stimulaci produkce nervového růstového faktoru (NGF), což je protein, který hraje klíčovou roli ve vývoji a přežívání neuronů. Lion's Mane v našem Elixíru je 100% čistý extrakt od české firmy Myco Medica. Je zpracován biofermentací a následně metodou horkovodní extrakce, díky čemuž ve směsi nabízíme vysoce kvalitní extrakt s ideálním poměrem bioaktivních látek (obsahuje 30% polysacharidů).

Kus Kakaa Peru CHUNCHO: vzácná původní odrůda kakaa roste tam, kde se potkává divokost horských vrcholů And a bujné zeleně tropického deštného pralesa. Toto místo je domovem pro kakao, které je bohaté na antioxidanty, minerály a přirozené stimulanty, jako je theobromin. Theobromin posiluje tělo a povzbuzuje mysl bez negativních účinků, které může mít kofein.

Zhi Yuan Zhi (kořen): patří k základním bylinám tradiční čínské medicíny. Je využíván pro své tonizující a adaptogenní vlastnosti. Podporuje kognitivní funkce a zlepšení paměti, zklidnění mysli a uvolnění stresu.

Lucuma: Lucuma je tropické ovoce původem z Andských údolí Peru, s přirozeně sladkou chutí. Lucuma je bohatá na vitamíny, minerály a antioxidanty a výjimečnou nutriční hodnotu. Je považována za superpotravinu. Je přirozeně sladká s nízkým glykemickým indexem.

 

Hmotnost balení: 300g
Doporučená denní dávka je 15g. 15g směsi obsahuje 11g kakaa Peru Chuncho, 1g extraktu Lion's Mane , 1g Lucumy a 2g extraktu Zhi Yuan Zhi. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kakao
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: