Zdarma doprava na objednávky od 3300,-

Cacao Ceremony Set

2 478 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Vše, co potřebujete pro tradiční kakaovou ceremonii, inspirovanou starými mayskými kulturami.
  • Ceremoniální kakao MAYAN GUATEMALA pražené tradičně na ohni
  • Chilli ve skleněné ampulce 
  • Molinillo, tradiční míchačka na kakao z dílny mexického řezbáře Pabla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechte se na chvíli přenést ke starým Mayům a inspirovat jejich moudrostí. Připravte si kakao pro speciální příležitost tak, jak jej pili staří Mayové. Silné rituální kakao pražené na ohni, napěněné pomocí tradiční mexické kvedlačky a se špetkou chilli vnese sílu ohně a sílu tvého záměru do každé buňky těla.
 
 
Tato řemeslná kartonová krabička obsahuje:
 
KAKAO MAYAN GUATEMALA
Náš největší kus kakaa.Silné mayské ceremoniální kakao z horské permakulturní kakaové farmy v Guatemale. S respektem pěstováno a pečlivě zpracováno tradičními postupy.  Kakao je pražené přímo na farmě tradiční metodou na ohni ženami z místní Mayské komunity. Stromy rostou ve stínu guatemalské džungle a půda je obhospodařovaná na principech permakultury a udržitelného agrolesnictví. Tento kilový kus kakaa vám vystačí na 33 rituálních porcí kakaa.
 
MOLINILLO
Molinillo, tradiční mexická kvedlačka pochází z řemeslné dílny mexického řezbáře Pabla. Pablo je už pátou generací v této rodinné řezbářské tradici. Jeho dílnu jsme letos osobně navštívili, a několik kvedlaček dovezli do čech. Molinillo kakao krásně provzdušní a vytvoří vám krásně napěněný a krémový nápoj. Při práci s tímto rituálním kakaovým "žezlem" si můžete vložit do kakaa záměr, a vytvořit si doma jednoduchý kakaový rituál. Vybrali jsme Molinillo menší velikosti (cca 23cm), které je ideální pro domácí přípravu 1-5 porcí kakaa.
 
UDRŽITELNOST & DESIGN BALENÍ
Tato nádherná designová krabička s magnetickým víčkem je vyrobena na míru ze zachráněného českého kartonu. Není navržena jako jednorázový obal. Bude vám sloužit ještě dlouho. Můžete z ní také vyndat vnitřní proklady a použít na své poklady.

​​ 

Doplňkové parametry

Kategorie: Shop
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: